Kai darbuotojų turite daugiau nei stalų, papildoma erdvė būtina – tai paskatins darbuotojus vėl džiaugsmingai eiti į darbą. Mes padėsime tai įgyvendinti – pasiūlysime šviesius ir erdvius modulinius statinius, pritaikytus pagal Jūsų poreikius.

Kad ir kaip skubiai Jums reikalinga nauja erdvė, mes pasiruošę! Modulinių patalpų sprendimai įgyvendinami laikantis tų pačių standartų, kaip ir statant tradicinius pastatus. Mūsų specialistai turi didelę modulių pritaikymo įvairios paskirties patalpoms patirtį. Biurai, laboratorijos, parduotuvės, medicinos klinikos – tai tik maža dalis to, ką esame įrengę modulinėse patalpose.a

Taupome Jūsų laiką, todėl rūpinamės kiekvienu įrengimo etapu – nuo projekto parengimo iki patalpų surinkimo, o vėliau ir išardymo. Mūsų projektai atitinka visas statybų taisykles ir reglamentus, susijusius su darbo aplinka ir sveikatos apsauga. Jei pageidaujate, galime parinkti ir sumontuoti baldus bei biuro techniką.

Mūsų specialistai modulines patalpas projektuoja pagal individualius užsakovo poreikius, atsižvelgdami į galimą judėjimą patalpose ir kasdienes darbuotojų užduotis. Pastebime, jog dažnai mūsų klientai, užsisakę įrengti darbo patalpas, vėliau neskuba iš jų išsikraustyti. Juk jose dirbti išties patogu!

Trys pagrindiniai pranašumai:

viskuo – nuo pradžios iki pabaigos – rūpinamės mes;
biuro projektavimo specialistai užtikrina patogų judėjimą patalpose;
lanksti sutartis, kurioje atsižvelgiama į greitai kintančią situaciją.

Jei Jums trūksta darbo vietų, susisiekite ir sužinokite daugiau.